forBET Aplikacja Mobilna Listopad 2019: Obstawiaj z dowolnego miejsca

Jak wygląda w forBET Aplikacja mobilna? Otóż stosunkowo niewielki bukmacher dokonał odświeżenia swojej platformy mobilnej. W tej chwili prezentuje się ona okazale i z całą pewnością może konkurować z aplikacjami mobilnymi największych zakładów bukmacherskich.

forBETBonusy 2019Pobieranie aplikacji forBET
Bonus powitalny 100% aż do 1000 PLN POBIERZ TERAZ
Bonus powitalny 75% aż do 500 PLN POBIERZ TERAZ
Bonus powitalny 50% aż do 500 PLN POBIERZ TERAZ

W naszym artykule przedstawimy Ci największe zalety płynące z posiadania aplikacji mobilnej, a także ogólną recenzję tego, co zaproponował bukmacher forBET dla smartfonów i tabletów.

forBET aplikacja dla iOS oraz Android

W zakładach bukmacherskich forBET aplikacja mobilna wspiera systemy operacyjne iOS oraz Android, co nie jest żadnym wyjątkiem, a już standardem w branży bukmacherskiej. Aplikacja sama w sobie dla wspomnianych systemów jest identyczna – posiada te same możliwości.

Skąd pobrać aplikację forBET?

Różni się za to sposób pobrania aplikacji dla systemu Android i iOS. Zatem skąd pobrać aplikację forBET?

Jeżeli korzystasz z urządzenia z systemem Android, to nie znajdziesz aplikacji w Sklepie Play. Google nie wyraża zgody na umieszczanie w oficjalnym sklepie żadnych aplikacji pochodzących od bukmacherów, czy kasyn. Wobec tego musisz z poziomu swojego urządzenia wejść na stronę główną forBET, do zakładki aplikacja mobilna. Tam po kliknięciu „Zainstaluj Android” pobierzesz plik instalacyjny.

Przed zainstalowaniem aplikacji forBET musisz także dokonać zmiany ustawień bezpieczeństwa w swoim urządzeniu. Brzmi groźnie? Nic bardziej mylnego. W żadnym wypadku nie wpłynie to na bezpieczeństwo twojego telefonu/smartfonu, czy danych. System Android jest tak zbudowany, że domyślnie pozwala tylko na instalację aplikacji i gier ze Sklepu Play. Wobec tego musisz wejść w Ustawienia ->Bezpieczeństwo -> Nieznane źródła i zezwolić na instalowanie aplikacji z innego źródła niż oficjalny Sklep Play. Ścieżka ta może nieco się różnić (w zależności jakie urządzenie posiadasz), ale bez problemu trafisz w  to miejsce. Po tej czynności możesz już dokonać instalacji i cieszyć się z posiadania aplikacji mobilnej forBET.

Jeżeli jesteś właścicielem urządzenia pochodzącego od koncernu Apple, wówczas instalacji dokonasz jeszcze prościej. Wchodzisz w AppStore i tam wyszukujesz „Aplikacja forBET”, pobierasz, instalujesz i już ją masz.

Aplikacja nie stawia wygórowanych żądań w kontekście wymagań sprzętowych. Wystarczy, że posiadasz urządzenie z wyżej wymienionym systemem operacyjnym i już możesz z niej korzystać. Nie potrzeba do tego przesadnie dużej ilości pamięci RAM, czy miejsca w pamięci telefonu.

forBET mobile dla innych systemów operacyjnych

Co z innymi systemami operacyjnymi niż iOS oraz Android? Bukmacher nie zapomniał o nich. ForBET mobile to mobilna wersja strony internetowej przeznaczona dla urządzeń chociażby z Windows Phone. Jak na nią wejść? To nic trudnego. Wystarczy, że z poziomu na przykład swojego telefonu odwiedzisz stronę główną bukmachera, a odpowiednie skrypty uruchomią mobilną wersję strony. Jedyna różnica pomiędzy mobilną wersją, a stroną podstawową to nieco bardziej „okrojony” design, który pozwala sprawniej poruszać się po witrynie z poziomu urządzenia mobilnego.

Funkcje aplikacji forBET

Najważniejszą informacją jest fakt, że aplikacja mobilna forBET daje dostęp do pełnej oferty zakładów – zarówno zakładów przedmeczowych, na żywo, a także sportów wirtualnych. W przypadku bukmachera forBET masz możliwość obstawiania około 30 różnych dyscyplin. Rynki na najciekawsze wydarzenia przekraczają liczbę 200. Oprócz tego w aplikacji możemy wyróżnić kilka ciekawych funkcjonalności. Zapraszamy do dalszej lektury.

Oferta bonusowa i promocyjna

Aplikacja mobilna dostarcza pełną ofertę bonusową i promocyjną bukmachera. Skorzystasz tutaj z oferty powitalnej, która w przypadku forBET może sięgnąć nawet 2000 złotych. W przypadku pierwszego depozytu możesz otrzymać 100% swojego wkładu. Drugi depozyt nagradzany jest bonusem 75%, a trzeci 50%. Maksymalna kwota bonusu z tytułu pierwszego depozytu to 1000 złotych, a w przypadku drugiego i trzeciego to 500 złotych. Z poziomu aplikacji mobilnej masz również dostęp do oferty bonusowej dla graczy, która pozwoli Ci zwiększyć wygrane, czy otrzymać dodatkowe środki na grę. Bukmacher przyzwyczaił też do dedykowanych promocji dla użytkowników aplikacji mobilnej. Z reguły nie są to promocję, które obowiązują stale, a określić je możemy mianem terminowych. Związane są głównie z najciekawszymi wydarzeniami sportowymi. Uzyskaj dostęp do naszego najnowszego kod promocyjny Forbet tutaj.

Płatności w aplikacji mobilnej

Z poziomu aplikacji mobilnej możesz dokonywać zasilenia swojego konta gracza – korzystając z BLIK, szybkich przelewów, czy kart kredytowych/debetowych VISA oraz Mastercard. Minimalne kwoty zasilenia u bukmachera forBET rozpoczynają się od symbolicznej złotówki. Pieniądze, podobnie jak w przypadku strony internetowej księgowane są na twoim koncie gracza natychmiastowo.

Oczywiście możesz również zlecić wypłatę wygranych na swój rachunek bankowy. Ważne, by uprzednio dokonać weryfikacji rachunku i co najważniejsze – musi to być twój osobisty numer konta. Nie możesz wypłacać pieniędzy dla osób postronnych.

Szybki zakład

Ciekawą funkcją jest szybki zakład. To swoistego rodzaju chybił-trafił. Definiujesz ile chciałbyś wygrać, stawkę kuponu oraz zakres kursów, a bukmacher przygotuje dla Ciebie ciekawą propozycję postawienia zakładów. Możesz ją zaakceptować, spróbować jeszcze raz lub odrzucić.

Zakłady na żywo oraz transmisje wideo

Jak już wspomnieliśmy na wstępie w aplikacji forBET możliwe jest także obstawianie zakładów na żywo. Platforma ta jest pełnym odzwierciedleniem ze strony internetowej, dzięki czemu w aplikacji mobilnej znajdziesz również match tracker i transmisje wideo. Jeżeli lubisz obstawiać tenis, to będziesz zadowolony. To właśnie w forBET transmisje wideo z tej dyscypliny prezentują się najlepiej. Również oferta zakładów oraz liczba rynków na wydarzenia tenisa ziemnego w ofercie na żywo może robić wrażenie.

Ciekawą funkcją dostarczoną w ramach obstawiania na żywo w aplikacji mobilnej są statystyki. Masz zatem dostęp nie tylko do graficznej wizualizacji, czy streamingu, ale na bieżąco możesz również śledzić statystyki spotkania, które obstawiłeś, czy znajduje się w  twojej orbicie zainteresowań.

forBET Aplikacja Mobilna: Podsumowanie

Bukmacher forBET niedawno odświeżył swoją aplikację mobilną. Zyskała ona przyjemny i intuicyjny interfejs. Pod względem dostarczanych funkcji z pewnością jest to ciekawa propozycja dla graczy ceniących sobie grę ze smartfonów, czy tabletów. Ciekawą propozycją są transmisje wideo, które wciąż są rzadkością na naszym rynku zakładów bukmacherskich. Autorski pomysł forBET, czyli szybki zakład (zwany też chybił-trafił) to również oferta, którą należy pochwalić. Nieco brakuje funkcji logowania się za pośrednictwem Touch ID, czyli odcisku palca. Jednak jak na tak małego bukmachera, jakim jest forBET aplikacja z całą pewnością może konkurować z potentatami naszego rynku bukmacherskiego. Bukmacher charakteryzuje się również ciekawą ofertą powitalną oraz licznymi promocjami dla aktualnych graczy. Tego wszystkiego również nie zabrakło w jego aplikacji mobilnej. Jeżeli przy wyborze bukmachera kierujesz się również aspektem obstawiania z poziomu smartfona czy tabletu, to warto rozważyć forBET jako jedną z najciekawszych propozycji do założenia konta. Przy ewentualnym zakładaniu konta w forBET koniecznie pamiętaj o kodzie bonusowym, który znajdziesz na naszych stronach. Dzięki niemu otworzysz sobie drogę do oferty powitalnej i licznych promocji.

 

Ostatnia aktualizacja : Listopad 2019