forBET Opinie Styczeń 2022: Co powinieneś wiedzieć o bukmacherze?

forBET to jeden, z mniejszych bukmacherów działających w Polsce. Nie oznacza to, że jest gorszy. Wręcz przeciwnie – w ostatnim czasie bukmacher ten zanotował spore postępy. W naszym artykule zawarliśmy dotyczące zakładów bukmacherskich forBET opinie poszczególnych elementów bukmacherskiego rzemiosła.

forBET OpinieStrona internetowa

Zaczynamy. Strona internetowa forBET pozbawiona jest fajerwerków wizualnych. Należy zadać sobie pytanie, czy jakieś specjalne wizualizacje wskazane są dla branży bukmacherskiej? Z pewnością nie. Dla graczy kluczowa jest przejrzystość i intuicyjność witryny, a to w forBET mamy podane jak na tacy. Wszystko znajduje się w tym miejscu, w którym powinno. Łatwo trafić na poszczególne podstrony, a także zapoznać się z ofertą bukmacherską, czy wreszcie postawić zakład.

Bukmacher nie zdziwił nas rozmieszczeniem poszczególnych elementów na swojej stronie. Wszystko znajduje się tam, gdzie tego oczekiwaliśmy. Nauczeni doświadczeniem branży bukmacherskiej wchodzimy intuicyjnie na strony. W tym przypadku właśnie w miejscach, w których oczekiwaliśmy – wyboru sportów, przejścia do aplikacji mobilnej, ofert promocyjnych – to bez trudu zauważyliśmy. Za intuicyjność i przejrzystość należy się forBETowi duży plus.

Oferta forBET

Jak prezentuje się oferta forBET? Jak wyglądają zakłady bukmacherskie, liczba sportów, zdarzeń oraz rynków.

Jeżeli chodzi o same dyscypliny to mamy ich do wyboru około 30. Nie jest to mała liczba, ale i też nie powala na kolana. U większych bukmacherów na polskim rynku zakładów wzajemnych znajdziemy około 50 różnorakich sportów.

Z całą pewnością dobrze wygląda w forBET liczba rozgrywek i zdarzeń na dane sporty. Okazały jest dział piłkarski, czy tenisa ziemnego.

Skorzystaj z naszego ekskluzywnego kod promocyjny forBet, aby uzyskać dostęp do najnowszych ofert.

Rodzime rozgrywki w forBET

W przypadku piłki nożnej, siatkówki, piłki ręcznej i żużla szczególnie zostały docenione polskie rozgrywki.

W forBET mamy możliwość obstawiania następujących lig piłkarskich w Polsce: Ekstraklasa, 1. Liga, 2. Liga, 3. Liga, 4. Liga, a także Puchar Polski – w tym jego bardzo wstępne fazy. To niewątpliwie najbogatsza dostępna oferta na rodzimą piłkę nożną wśród zakładów bukmacherskich!

Ciekawie prezentuje się też żużel, który najbardziej popularny jest właśnie w Polsce. Oprócz rodzimych lig, obstawimy tutaj także Indywidualne Mistrzostwa Juniorów, Mistrzostwa Europy SEC, czy Speedway Grand Prix. Tutaj znów, uczciwie musimy napisać – forBET żużlem stoi. W tym przypadku, podobnie, jak w polskiej piłce nożnej bukmacher prezentuje najbardziej okazałą ofertę!

Nieco skromniej za to bywa z rynkami na najpopularniejsze zagraniczne ligi piłkarskie. Zdarza się, że u konkurencji rynków tych dostępnych jest zdecydowanie więcej. Niemniej jednak nie ma co dramatyzować.

Podsumowując ofertę bukmachera forBET trzeba powiedzieć, że jest ona dobra – ogólna ocena wpisuje się w średnie standardy naszego rynku. Jeżeli jednak pod lupę weźmiemy rodzime rozgrywki to forBET wyrasta na zdecydowanego faworyta pod względem liczby zakładów i rynków.

Kursy

A jak z kursami? Z tym, jak to w bukmacherce bywa różnie. Na jedne wydarzenia to w forBET kursy są korzystniejsze,  na inne nie. I tak w kółko. Nie można jednak powiedzieć, że pod tym względem forBET dołuje. Wręcz przeciwnie. Bukmacher nadąża za naszym rynkiem i średnia kursów stoi na dobrym poziomie.

Transmisje wideo

Za same transmisje wideo należy pochwalić bukmachera. Wiele konkurencyjnych firm, dysponujących większym kapitałem nie proponuje streamingu. forBET to zrobił. Szczególnie ucieszeni mogą być fani tenisa ziemnego, gdyż transmisje z tego sportu są najliczniejsze na stronach zakładów bukmacherskich forBET.

forBET Metody płatności

Jakie są u bukmachera forBET Metody płatności? Jak to wygląda w porównaniu do konkurencyjnych zakładów bukmacherskich?

Metody płatności w liczbach

Tutaj dla bukmachera forBET należy się kolejny duży plus. Przelewy błyskawiczne obsługiwane są przez aż trzech operatorów – PayU, dotpay oraz pay.com. Może nieco brakuje najpopularniejszych w Polsce Przelewy24, ale dzięki skorzystaniu z aż trzech operatorów bukmacher maksymalnie minimalizuje ryzyko, że twój bank nie załapie się do wykonania przelewu błyskawicznego.

Spore brawa należą się forBET za wprowadzenie zasileń za pośrednictwem Paysafecard i Skycash. To duży wyjątek na naszym rynku zakładów wzajemnych.

Szybkość księgowania  wypłat

Pod względem księgowania wypłat forBET niczym się nie wyróżnia. Konkurencja w tej kwestii jest tak ogromna, że wszyscy bukmacherzy przywiązują do tego aspektu ogromną wagę. W regulaminach zakładów zawarta jest informacja, że akceptacja zlecenia wypłaty może zając Działowi Finansowemu 24 godziny, ale w każdym przypadku trwa to zdecydowanie szybciej. Również w forBET możesz spodziewać się, że wypłata zostanie zaakceptowana w ciągu maksymalnie 1-2 godzin.

forBET aplikacja mobilna – recenzja

Aplikacja mobilna to jedna z bardziej intuicyjnych i miłych dla oka platform bukmacherskich. Dostarcza ona większość funkcji, które dostarczają aplikacje innych konkurencyjnych firm – pełna oferta zakładów, wpłaty, wypłaty, zakłady na żywo.

Na duże wyróżnienie zasługuje przede wszystkim szybki zakład, czyli coś a’la chybił trafił. Definiujesz stawkę kuponu, orientacyjne kursy i ile chciałbyś wygrać – a algorytmy bukmachera obliczają wszystko i „wypluwają” gotowy kupon, który możesz zaakceptować bądź odrzucić.

W aplikacji mobilnej brakuje logowania za pośrednictwem Touch ID, czyli odcisku palca. Dla aplikacji mobilnej przydałoby się także kilka dedykowanych bonusów.

forBET bonus na start na tle konkurencji

Tym razem mocno musimy pochwalić bukmachera. W forBET bonus na start może osiągnąć aż 2000 złotych. Uzależniony jest od dokonania trzech depozyt. Za pierwsze doładowanie możesz zgarnąć 100% depozytu do kwoty 1000 złotych. Drugi i trzeci depozyt to maksymalnie 500 złotych bonusu – odpowiednio 75% i 50% kwoty doładowania. Obrót bonusem jest przejrzyście określony w regulaminie bukmachera. Jeżeli czegoś mielibyśmy się doczepić, to może nieco brakuje freebetów, ale oferta powitalna i tak jest już tak sowita, że nie można wymagać wszystkiego.

Pozostałe promocje

W kwestii pozostałych promocji dla graczy bukmacher zalicza się do średniej półki. Bywa, że u konkurencji jest ich znacznie więcej. Trochę brakuje nam w forBET większej liczby stałych promocji. Bukmacher zdecydowanie stawia na terminowe bonusy.

Jak wygląda w forBET Obsługa klienta?

W forBET obsługa klienta to czat na żywo, e-mail oraz infolinia telefoniczna. W tym miejscu należy pochwalić fachowość i dostępność konsultantów. Są oni dostępni za pośrednictwem czatu online przez 7 dni w tygodniu, w godzinach 8:00 – 24:00. Potrafią rozwiązać większość naszych problemów. Tylko w skrajnych przypadkach zostaniesz odesłany do korespondencji e-mail, a tam można również być zadowolonym z czasu odpowiedzi. Nie zdarzyło się nam, byśmy musieli na nią czekać dłużej niż 2 godziny. Pod względem obsługi klienta rynek bukmacherski jest bardzo wyczulony i profesjonalny. Z całą pewnością profesjonalnie wygląda to również w forBET.

Nasza recenzja i ocena forBET

Choć bukmacher forBET to jeden z mniejszych zakładów bukmacherskich na polskim rynku to z całą pewnością należy go pochwalić. Bukmacher nie tylko wspiera polski sport, ale i posiada sowitą ofertę na rodzime rozgrywki piłki nożnej, żużla, czy siatkówki. forBET przygotował również bardzo konkurencyjny bonus powitalny, który z całą pewnością może konkurować z potentatami polskiego rynku bukmacherskiego. Coraz lepiej prezentuje się aplikacja mobilna, która zyskała sporo nowych funkcjonalności. forBET to także transmisje wideo, wiele metod zasilenia konta. Czego zatem brakuje? Nieco lepiej mogłyby prezentować się kursy na niektóre wydarzenia, a także stałe bonusy dla graczy.